Polecane obiekty

KLIPER

 

Sąsiednie miejscowości:
Rewal - jeden z najbardziej znanych kurortów nadmorskich naszego kraju. Siedziba gminy Rewal.

Pobierowo (ok 7km na zachód od Niechorza) - popularna miejscowość letniskowa położona miedzy Rewalem a Dziwnowem na klifowym brzegu morza wśród nadmorskiego lasu. 

Atrakcje Niechorze - Dla aktywnych

Plaża w Niechorzu »

Plaża w Niechorzu to największa atrakcja turystyczna w tej miejscowości. Czysta, szeroka, piaszczysta plaża na której spotkać można kolorowe kutry rybackie. Stromy brzeg klifowy o wysokości 22 m, pod którym znajduje się plaża, został zabezpieczony przed obsuwaniem ciężką opaską betonową. Na plaży wybudowano w celu ochronnym trzy betonowe mola, biegnące w głąb morza, które załamują fale morskie. więcej »

Wypożyczalnia rowerów - Rewal Bike System »

Wypożyczalnia rowerów w Niechorzu. W Gminie Rewal funkcjonuje sieć wypożyczalni rowerów Rewal Bike System. Jedna ze stacji znajduje się w Niechorzu, przy ulicy Leśnej. więcej »

  • 72-350 Niechorze, ul. Leśna 3
  • 91 386 36 84

Szlaki rowerowe »

Przez Niechorze przebiegają szlaki rowerowe: Szlak Śladami Historii Niechorza, Szlak Jeziora Liwia Łuża, Śladami Rybołówstwa Morskiego. Warto skorzystać również z pozostałych szlaków rowerowych gminy Rewal. więcej »

Kompleks sportowy »

Kompleks Sportowy w Niechorzu to boiska do piłki nożnej, korty tenisowe, boiska wielofunkcyjne, boisko do siatkówki plażowej, skatepark i hala sportowa. Duża część tych obiektów jest oświetlona. więcej »

  • 72-350 Niechorze, ul. Leśna 3
  • 91 386 36 84
  • pmucha@rewal.pl

Park Linowy Gibon Rewal »

Park Linowy Gibon w Rewalu to 9 tras o zróżnicowanych poziomach trudności. Oprócz tego znajdziemy tu stanowisko do gry w bule oraz siłownię mieszącą się na świeżym powietrzu. więcej »

  • 72-344 Rewal, ul. Łokietka
  • 608 400 727

Kręgielnia Sandra Spa w Pogorzelicy »

Gdzie na kręgle w Niechorzu? Kręgielnia znajduje się w Hotelu Sandra Spa w Pogorzelicy - 3 km od Niechorza - zapewni rozrywkę całej rodzinie. więcej »

  • 72-351 Pogorzelica, ul. Wojska Polskiego 3
  • 913 878 662
  • sandra@home.pl

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10 »

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Trzęsacz »

Jego największą atrakcją a zarazem zabytkiem klasy "0" są ruiny kościoła św. Mikołaja z XV w. Historia tego kościoła pokazuje niszczący wpływ morza na ląd. więcej »

Pogorzelica »

Pogorzelica to prawdziwy raj dla grzybiarzy i miłośników leśnych spacerów. Nadal bowiem zachwycają, dziś już stuletnie lasy sosnowe, rozciągające się kilometrami wzdłuż morza. więcej »

Pobierowo »

Jest najbardziej na zachód wysuniętą miejscowością Wybrzeża Rewalskiego. Pobierowo posiada rozległą, piaszczystą plażę, która zachęca do słonecznych i morskich kąpieli, a także spacerów na powietrzu nasyconym związkami jodu i magnezu. więcej »

Dziwnówek »

Dziwnówek to niewielka wieś letniskowa umiejscowiona między wybrzeżami Morza Bałtyckiego oraz płn. części Zalewu Kamieńskiego o nazwie Zatoka Wrzosowska. więcej »

Szlak Latarń Morskich woj. zachodniopomorskiego »

W województwie zachodniopomorskim znajduje się siedem latarni morskich. Poniżej lista miejscowości, w których stoja latarnie i odległości między nimi. więcej »

Wizyt: 779 573, Dziś: 72, Osób online: 2

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem