Polecamy

KLIPER

 

S±siednie miejscowo¶ci:
Rewal - jeden z najbardziej znanych kurortów nadmorskich naszego kraju. Siedziba gminy Rewal.

Pobierowo (ok 7km na zachód od Niechorza) - popularna miejscowo¶ć letniskowa położona miedzy Rewalem a Dziwnowem na klifowym brzegu morza w¶ród nadmorskiego lasu. 

Archiwum - 23.05.2014 - Polska Biega - Gmina Rewal

X Weekend Polska Biega Pobiegnie też Gmina Rewal

W tym roku odbędzie się już X Weekend Polska Biega, którego datę organizatorzy wyznaczyli na 23-25 maja 2014 r. to wła¶nie w tych dniach w polskich miastach, miasteczkach i wsiach będzie można uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Również gmina Rewal znana z bogatej bazy sportowej oraz doskonałych warunków krajobrazowo – przyrodniczych sprzyjaj±cych aktywno¶ci fizycznej, organizuje w ramach ogólnopolskiej akcji bieg po plaży. Wspólne bieganie rozpocznie się 23 maja o godzinie 10:00 przy bazie rybackiej w Rewalu, a skończy się przy Bałtyckim Krzyżu Nadziei w Pustkowie.

Zapraszamy serdecznie do udziału wszystkich miło¶ników biegania jak i tych, którzy dopiero zaczynaj± swoj± przygodę ze sportem.

Koordynatorem całej akcji z ramienia Wydziału Centrum Informacji Promocji i Rekreacji Gminy Rewal jest Pan Tomasz Lachawczak. Wszyscy zainteresowani mog± poznać szczegóły pod numerem telefonu 91 386 26 29.

¬ródło powyższych informacji i więcej informacji na temat imprez - www.rewal.pl - oficjalna strona Rewala
Za zmiany dot. powyższej informacji redakcja www.e-niechorze.pl nie odpowiada

Wizyt: 806 048, Dzi¶: 88, Osób online: 3

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wy¶lij mailem