Polecane obiekty

KLIPER

 

Sąsiednie miejscowości:
Rewal - jeden z najbardziej znanych kurortów nadmorskich naszego kraju. Siedziba gminy Rewal.

Pobierowo (ok 7km na zachód od Niechorza) - popularna miejscowość letniskowa położona miedzy Rewalem a Dziwnowem na klifowym brzegu morza wśród nadmorskiego lasu. 

Rewal

Rewal to jeden z najpopularniejszych kurortów nadmorskich polskiego wybrzeża zachodniego. Dokładnie, Rewal usytuowany jest na Wybrzeżu Trzebiatowskim i corocznie, od dziesięcioleci, w wakacje przyciąga wielu turystów, zachęcając ich do przyjazdu szeroką plażą nadbałtycką, czystą wodą, wspaniałym mikroklimatem, zielenią oraz wieloma rozrywkami i atrakcjami w Rewalu. Na stromym klifie, wzdłuż plaży wybudowano cienistą promenadę, z której roztacza się piękny widok na plażę i Bałtyk. Rewal może pochwalić się znakomitymi warunkami do uprawiania sportu i rekreacji. Wybudowano tu nowoczesną halę sportową z boiskiem o powierzchni ponad 1000 m2, korty tenisowe, siłownię, skate park a także gabinet odnowy biologicznej. W miejscowości oraz okolicy zaprojektowano wiele ścieżek rowerowych i spacerowych, a w licznych wypożyczalniach sprzętu sportowego w sezonie letnim zawsze można wypożyczyć rowery.

Rewal zabudowany jest niewysokimi domami, zaprojektowano tu również kwieciste place, restauracje regionalne, liczne kawiarenki, sklepy, smażalnie ryb, bary, dyskoteki. Rewal oferuje swoim wczasowiczom wysoki standard wypoczynku. Zachwyca turystów swoją urodą, zadbaną zielenią, specyficznym klimatem oraz miłą atmosferą. Rewal posiada bogato rozwiniętą bazę noclegową. Można tu wypocząć w licznych hotelach, pensjonatach, ośrodkach wczasowych, campingach czy polach namiotowych. Rewal w okresie letnim zapewnia turystom wiele rozrywki.

Noclegi w Rewalu: http://www.rewal.com.pl/noclegi/wszystkie <- tutaj znajdziesz obiekty noclegowe z Rewala i okolic

Komentarze

Dodaj komentarz
    Brak komentarzy użytkowników
Aby dodać swój komentarz, wypełnij poniższe pola. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Wizyt: 779 847, Dziś: 4, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem