Dla dzieci w Niechorzu

(1)

Plaża  Plaża w Niechorzu to czysta, bardzo szeroka plaża. Z plaży można również dostrzec dominującą nad okolicą latarnię morską zbudowana w 1866 r. Stromy brzeg klifowy o wysokości 22... więcej »

Zejścia od ulic: Klifowa 40, Leśna 8

Latarnia morska  Latarnia morska w Niechorzu położona na klifowym brzegu, jest ulubionym miejscem turystów odwiedzających gminę Rewal. Wybudowana w 1866 r. mierzy 45 m wysokości.... więcej »

ul. Polna 30, Niechorze

Muzeum Rybołówstwa Muzeum Rybołówstwa morskiego znajduje się przy Al. Bursztynowej 28 w Niechorzu. W muzeum odbywają się spotkania, wykłady, warsztaty a nawet spektakle teatralne. Op... więcej »

Al. Bursztynowa 28, Niechorze

Park Miniatur Latarni Morskich W parku dumnie prezentują się miniatury wszystkich latarni morskich polskiego wybrzeża w skali 1:10. Bliźniakiem tego parku jest Park Miniatur Zabytków Dolneg... więcej »

ul. Ludna 16, Niechorze

Kolej wąskotorowa Przez Niechorze przebiega linia zabytkowej kolejki wąskotorowej, liczącej sobie przeszło 100 lat. Przejeżdża od Pogorzelicy po Gryfice. Regularny sezon przewozowy zaczyna się 1 m... więcej »

ul. Kolejowa, Niechorze

Motylarnia W Niechorzu, tuż przy latarni morskiej, znajduje się Motylarnia - miejsce swobodnie latających motyli egzotycznych dostępnych na wyciągnięcie ręki! Jest to atrakcja sezonowa, czynna w m... więcej »

ul. Polna 30, Niechorze

Wypożyczalnia rowerów - Rewal Bike System W całej gminie Rewal, od Pobierowa aż po Pogorzelicę, przygotowano sieć szlaków turystycznych dla rowerów. Dzięki temu miłośnicy... więcej »

ul. Leśna 3, Niechorze

Szlaki rowerowe SZLAK ŚLADAMI HISTORII NIECHORZA: Kolor niebieski Długość około: 2 km Krótki szlak w Niechorzu, pozwalający zapoznać się z ciekawostkami letniska.  Zaczynamy pod... więcej »

Jezioro Liwia Łuża Jezioro Liwia Łuża - położone jest 300m od wybrzeża Bałtyku, pomiędzy Niechorzem a Pogorzelicą. Jezioro ma powierzchnię około 220 hektarów i jest rezerwatem ornitologiczn... więcej »

Rezerwat ornitologiczny - Jezioro Lwia Łużnia

Kanał Liwka Kanał Liwka to niewielki kanał (długość około 1 km) łączący jezioro Liwia Łuża z wodami Bałtyku. Na kanale przebiega naturalna granica między miejscowościami Niechorze i Pogorzelica. N... więcej »

Zagroda chłopska w Niechorzu W Niechorzu, przy ulicy Ludnej, zachował się, typowy dla tego regionu, kompleks zabudowań gospodarskich - Zagroda Chłopska z przełomu wieków XVIII i XIX. Zagrod... więcej »

ul. Ludna, Niechorze

Baza rybacka W gminie Rewal funkcjonują dwie bazy rybackie - w Rewalu i w Niechorzu. Baza rybacka w Niechorzu to nie port na rzece, jest to wydzielony fragment plaży, przy którym znajduje s... więcej »

Plaża w Niechorzu

Kompleks sportowy W Niechorzu funkcjonuje wiele obiektów sportowych określanych jako Kompleks Sportowy w Niechorzu. Na kompleks składają się boiska do piłki nożnej, korty tenisowe, boiska w... więcej »

ul. Leśna 3, Niechorze

Plac foki Depki W centrum Niechorza, przy ulicy Morskiej, nieopodal najbliższego przystani rybackiej zejścia na plażę, znajduje się Plac Foki Depki. Jest to pomnik stworzony na cześć dziko żyjącyc... więcej »

Plac Foki Depki, Niechorze

Park Linowy Gibon Rewal Wszystkich spragnionych ekstremalnych, ale i bezpiecznych wrażeń, zapraszamy do odwiedzenia parku linowego mieszczącego się przy ul. Łokietka w Rewalu, 4 km od Niechorza. Z... więcej »

ul. Łokietka, Rewal

Aquapark Sandra Spa w Pogorzelicy Aquapark Sandra Spa w Pogorzelicy to świetna atrakcja dla wszystkich fanów wodnego szaleństwa. To świetna alternatywa na niepogodę. Aquapark ma szeroką ofe... więcej »

ul. Wojska Polskiego 3, Pogorzelica

Szlak latarni morskich W województwie zachodniopomorskim zlokalizowanych jest siedem latarni morskich. Poniżej wykaz miejscowości, w których są latarnie morskie i krótkie info... więcej »

Rewal Rewal to jeden z najpopularniejszych kurortów nadmorskich polskiego wybrzeża zachodniego. Dokładnie, Rewal usytuowany jest na Wybrzeżu Trzebiatowskim i corocznie, od dziesięcioleci.&n... więcej »

Trzęsacz Trzęsacz - mała, nadmorska miejscowość położona 1 km na zachód od Rewala. Wspaniały morski klimat, lasy sosnowe, piękny brzeg klifowy oraz piaszczysta plaża sprawia, że Trzęsacz od... więcej »

Pogorzelica Pogorzelica to uzdrowiskowa miejscowość należąca do gm. Rewal, położona nad zachodnim brzegiem jeziora Liwia Łuża. Wspaniały leczniczy klimat, lasy sosnowo-świerkowe, szeroka piaszczys... więcej »

Pustkowo Pustkowo - mała, kameralna miejscowość letniskowa położona na Wybrzeżu Rewalskim, pomiędzy Pobierowem a Trzęsaczem. To spokojne kąpielisko morskie, liczące 120 mieszkańców, szczyci... więcej »

Pobierowo Pobierowo to popularna miejscowość letniskowa położona miedzy Rewalem a Dziwnowem na wysokim brzegu morza wśród nadmorskiego lasu sosnowo-świerkowego. Jest najbardziej na zach&oac... więcej »

Dziwnów  Dziwnów to nieduży kurort nadmorski, znajdujący się tuż nad Bałtykiem u ujścia rzeki Dziwny. Dziwnów i leżący obok niego Dziwnówek to letniska, któ... więcej »

Historia - Niechorze Niechorze w przeszłości było jedną z wielu wsi rybackich na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Jej wizerunek odmieniła latarnia morska, którą wybudowano w 1866 roku. Rozw&oacu... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00