Pobierowo

Pobierowo

Pobierowo to popularna miejscowość letniskowa położona miedzy Rewalem a Dziwnowem na wysokim brzegu morza wśród nadmorskiego lasu sosnowo-świerkowego. Jest najbardziej na zachód wysuniętą miejscowością  Wybrzeża Rewalskiego. Pobierowo posiada rozległą, piaszczystą plażę, która zachęca do słonecznych i morskich kąpieli, a także spacerów na powietrzu nasyconym związkami jodu i magnezu. Ponadto panują tu dobre warunki do uprawiania windsurfingu i innych sportów wodnych.

Co warto zobaczyć w Pobierowie?

PLAŻA

Plaża w Pobierowie to świetna atrakcja dla wszystkich wczasowiczów. Plaża dostosowana jest do dzieci oraz osób niepełnosprawnych. Jest to jedna z najbardziej szerokich i bogatych w atrakcje plaż nad polskim wybrzeżem morskim. 

PROMENADA

Centrum Pobierowa stanowi główna i najdłuższa  ulica - Grunwaldzka. Liczne są  tu ogródki piwne, bary i restauracje a także sklepy i stoiska uliczne z pamiątkami, konfekcją i bursztynową biżuterią. Wieczorem można wybrać się do kina lub pobawić się na dyskotece.

SKATEPARK (ul. Moniuszki 4)

Skatepark w Pobierowie to świetna atrakcja dla dzieci, młodzieży, lecz nie tylko. Jest to śiwetna atrakcja dla osób, które lubią różnego rodzaju, ciekawe aktywności sportowe. Park przeznaczony jest dla osób,które jeżdżą na wrotkach, deskach oraz bmx-ach. 

OKO ILUZJI (ul. Grunwaldzka 35, tel. 504 014 479)

Oko iluzji to śiwetna atrakcja dla dzieci, lecz nie tylko. To kilka specjalnie przygotowanych komnat, ktore mają oszukać nasz wzrok. Odwiedzenie tego miejsca to świetna atrakcja dla każdego. 

Godziny otwarcia:

  • 10.00 - 20.00
PARK LINOWY (ul. ul. Grunwaldzka 44, tel. 608 400 727)

Park linowy w Pobierowie to śiwetna atrakcja dla wszystkich aktywnych wczasowiczów. Park linowy oferuje wiele tras, począwszy od tych łatwiejszych. Dla osób, które są już wyspecjalizowane w tego typu rozrywce też znajdzie się odpwiednia trasa. 

Ostatnia aktualizacja - luty 2020 r. 
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.niechorze.com.pl nie odpowiada.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00