Pobierowo - Gdzie się znajduję? Co warto tam zobaczyć? Co zwiedzać? Co można robić?

  • location_on Pobierowo, ul. undefined

Pobierowo

Pobierowo to popularna miejscowość letniskowa położona miedzy Rewalem a Dziwnowem na wysokim brzegu morza wśród nadmorskiego lasu sosnowo-świerkowego. Jest najbardziej na zachód wysuniętą miejscowością  Wybrzeża Rewalskiego. Pobierowo posiada rozległą, piaszczystą plażę, która zachęca do słonecznych i morskich kąpieli, a także spacerów na powietrzu nasyconym związkami jodu i magnezu. Ponadto panują tu dobre warunki do uprawiania windsurfingu i innych sportów wodnych.

Co warto zobaczyć w Pobierowie? PLAŻA

Plaża w Pobierowie to świetna atrakcja dla wszystkich wczasowiczów. Plaża dostosowana jest do dzieci oraz osób niepełnosprawnych. Jest to jedna z najbardziej szerokich i bogatych w atrakcje plaż nad polskim wybrzeżem morskim. 

PROMENADA

Centrum Pobierowa stanowi główna i najdłuższa  ulica - Grunwaldzka. Liczne są  tu ogródki piwne, bary i restauracje a także sklepy i stoiska uliczne z pamiątkami, konfekcją i bursztynową biżuterią. Wieczorem można wybrać się do kina lub pobawić się na dyskotece.

SKATEPARK (ul. Moniuszki 4)

Skatepark w Pobierowie to świetna atrakcja dla dzieci, młodzieży, lecz nie tylko. Jest to świetna atrakcja dla osób, które lubią różnego rodzaju, ciekawe aktywności sportowe. Park przeznaczony jest dla osób,które jeżdżą na wrotkach, deskach oraz bmx-ach. 

OKO ILUZJI (ul. Grunwaldzka 35, tel. 504 014 479)

Oko iluzji to świetna atrakcja dla dzieci, lecz nie tylko. To kilka specjalnie przygotowanych komnat, ktore mają oszukać nasz wzrok. Odwiedzenie tego miejsca to świetna atrakcja dla każdego. 

Godziny otwarcia:

  • 10.00 - 20.00

PARK LINOWY (ul. ul. Grunwaldzka 44, tel. 608 400 727)

Park linowy w Pobierowie to świetna atrakcja dla wszystkich aktywnych wczasowiczów. Park linowy oferuje wiele tras, począwszy od tych łatwiejszych. Dla osób, które są już wyspecjalizowane w tego typu rozrywce też znajdzie się odpowiednia trasa. 

Ostatnia aktualizacja - luty 2020 r. 
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.niechorze.com.pl nie odpowiada.

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0