Motylarnia - Gdzie się znajduje? Jakie są godziny otwarcia? Jakie są ceny biletów? Co warto wiedzieć o tej atrakcji? Jak tam dojechać?

 • location_on ul. Polna 30, Niechorze
 • phone 570 781 364
Motylarnia

W Niechorzu, tuż przy latarni morskiej, znajduje się Motylarnia - miejsce swobodnie latających motyli egzotycznych dostępnych na wyciągnięcie ręki! Jest to atrakcja sezonowa, czynna w miesiącach letnich.

Kilka ciekawych informacji...

W Motylarni zobaczysz setki przepięknie ubarwionych motyli z najbardziej egzotycznych zakątków całego świata. Poznasz najpopularniejszego w Afryce – Monarchę, spektakularnego Blue Morpho pochodzącego z tropikalnych lasów Ameryki Łacińskiej, motyla Żeglarza z Singapuru, Niebieskiego Tygrysa z Azji i Cętkowanego Trójkąta z Australii. Są tu również: Papierowy Latawiec z Malezji, Mozaika-Zebra występująca naturalnie w Meksyku i Argentynie i mistrz kamuflażu-Jesienny Liść. Ponadto latają różnorodne, duże, Motyle Sowie a także pełni uroku przedstawiciele rodziny paziowatych, występujący od Półwyspu Arabskiego, poprzez subkontynent indyjski, aż po Borneo i Australię.

Godziny otwarcia:

 • Codziennie (w sezonie): 10.00 - 17.00

Cennik:

 • Cena biletu ulgowego to 16 zł.
  Cena biletu normalnego to 18 zł.
  Cena biletu rodzinnego 2+1 to 48 zł.
  Cena biletu rodzinnego 2+2 to 62 zł
  Cena biletu rodzinnego 2+3 to 77 zł.
  Cena biletu grupowego 12 zł.

Ostatnia aktualizacja - Maj 2022 r. 
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.niechorze.com.pl nie odpowiada.


Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0