Tawerna Pod Wodnikiem


Tawerna pod Wodnikiem to kameralna całoroczna restauracja w Niechorzu oraz sezonowa smażalnia ryb z regionalnym menu.

Nasz lokal urządziliśmy w tradycyjnym, charakterystycznym dla Pomorza Zachodniego, marynistycznym stylu. Menu obfituje w lokalne specjały, zwłaszcza świeże ryby, które trafiają do naszej smażalni prosto z kutra zaprzyjaźnionych rybaków.

Proponujemy takie gatunki ryb jak: dorsz, łosoś, flądra, karmazyn, szprotki, makrela oraz wiele innych. Nie brakuje także owoców morza – krewetek czy homarów, które podajemy w postaci naszych potrawy: Uczty Neptuna, zupy Wodnika i innych. Dania w Tawernie Pod Wodnikiem to również nuta kuchni włoskiej. W sezonie wypiekamy kilkanaście rodzajów pizzy przygotowywanej w specjalnie przeznaczonym do tego piecu.

Wśród potraw, które możesz zamówić w naszej restauracji znajdziesz ponadto polędwicę smażoną na kamieniu, żeberka z grilla, sałatki, makarony a także dania dla dzieci oraz szeroki wybór deserów – lody, ciasta, torty. W naszej restauracji nad morzem serwujemy również dania dla wegetarian.

Zaspokoiłeś już swój głód? Zapraszamy do relaksu przy winie lub piwie schłodzonym lub grzanym. Oferujemy szeroki wybór win oraz regionalnych piw, kolorowe drinki i mocne alkohole które zadowolą nawet najbardziej wykwintnych koneserów.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00